ایده

ایده های تجاری که میتواند شما را مولتی میلیاردر کند

. افزونه‌های جی‌میل

کسب و کارهای مهم برای پیشبرد فعالیت‌های خود به ایمیل متکی هستند. فرصت‌های زیادی برای ساخت افزونه‌های جی‌میل وجود دارد که بتوانند به صورت اتوماتیک بخشی از کارها را راه بیاندازند و در زمان و پول شرکت‌ها صرفه‌جویی کنند.

جیمیل

۲. فیلمبرداری هوایی

پیشرفت فناوری‌های هوایی در ساخت وسایلی مثل هواپیماهای بدون سرنشین، عکس‌برداری و فیلمبرداری از مناظر زیبا و ساختمان‌های مرتفع را آسان‌تر کرده است. فروشندگان و سازندگان املاک تجاری و مسکونی بسیار مشتاق تبلیغ کار خود از طریق فیلمبرداری‌های حرفه‌ای و کم‌نظیر هستند. بنابراین به دست آوردن تخصص در فیلمبرداری هوایی ایده تجاری مناسبی است.

فیلم برداری

۳. چت‌ بات برای پرسش‌های متداول (FAQ’s)شرکت‌ها، ساعت‌ها زمان را صرف جواب دادن به پرسش‌های مشتریان خود در قسمت پشتیبانی می‌کنند. به آن‌ها کمک کنید تا این فرآیند را با کمک چت بات (Chatbot) به صورت اتوماتیک و ساده انجام دهند. چت بات یک برنامه کامپیوتری طراحی شده برای شبیه‌سازی گفتگو با کاربران انسان، به ویژه در اینترنت است.

چت یاب

۴. حمل و نقل قطره‌ای

شما می‌توانید تجارت خود را بدون نگهداری هیچ کالایی در انبار شروع کنید. در عمل این نوع تجارت حمل و نقل قطره‌ای (Drop Shipping) نام دارد. اگر بتوانید آن را به خوبی مدیریت کنید، سود خوب و ریسک پایینی دارد.

حمل و نقل قطره ای

 

۵. برگزاری یک دوره آموزشی
اگر صنعت یا مهارتی بلد هستید که آن را خوب می‌دانید، به این فکر کنید که شاید با آموزش آن به دیگران بتوانید درآمد کسب کنید. می‌توانید این دوره‌های آموزشی را به صورت آنلاین برگزار کنید. نهایت سرمایه‌ای که برای این ایده تجاری نیاز دارید، اجاره یک کلاس واقعی است. در موارد زیادی شاید به آن هم نیازی نباشد و فقط با یک کامپیوتر کار شما راه بیفتد.
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/6/10ساعت 14:03 توسط پروین | تعداد بازديد :48 |

عناوين مطالب پربازدید
ایده تجاری درآمدزا
ایده های تجاری که میتواند شما را مولتی میلیاردر کند
ایده های تجاری برای میلیونر شدن