ایده

ایده تجاری درآمدزا

 

۶. راه‌اندازی اکانت شبکه‌های اجتماعی

برای تعداد زیادی از شرکت‌ها اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی را بسازید. توانایی خودتان را در فروش و تبلیغ محصولات دیگران تبلیغ کنید. با استفاده از انبوه شبکه‌های اجتماعی مجازی می‌توانید تخصص خوبی در تبلیغات و فروش به دست آورید.

شبکه اجتماعی

۷. تبدیل شدن به یک فرد تاثیرگزار اینترنتیامروز رویای هر کودکی این است که بتواند به یک سلبریتی اینترنتی تبدیل شود. این رویا به درد شما هم می‌خورد، به عنوان یک دلیل، شهرت اینترنتی قدرت تاثیر فوق العاده‌ای بر مخاطبان می‌دهد. راه‌های مختلف برای معرفی خود و کسب شهرت مناسب را پیدا کنید.

قدرتمند اینترنتی

۸. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته نوعی همکاری است که شما به عنوان یک وبلاگ‌نویس یا فروشنده با یک خرده فروش آنلاین ایجاد می‌کنید. آن‌ها درصدی از فروش هر محصولی را که به شما ارجاع می‌دهند، به حسابتان واریز می‌کنند. به شدت توصیه می‌شود شرکت یا فروشنده معتبری را برای این نوع مشارکت پیدا کنید در غیر این صورت ایده تجاری شما با شکست مواجه می‌شود.

مارکتینگ

۹. برنامه‌ریزی و تبلیغ مکان‌ها

رستوران‌ها، باشگاه‌ها و فروشگاه‌ها مشتاق داشتن مشتریان بیشتر هستند. شما می‌توانید با مهارت بازاریابی خود ترافیک مناسبی را به سمت این مکان‌ها روانه کنید. این کار می‌تواند با اطلاع‌رسانی‌های خلاقانه در مورد برگزاری مراسمی خاص یا تخفیفی وسوسه‌انگیز انجام شود.

تبلیغ

۱۰. سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات

در بخش خرید و فروش املاک همواره فرصت‌های مناسبی وجود دارد. اگر امکانش را دارید و به دنبال یک سرمایه گزاری بلند مدت هستید، بازار مسکن هنوز هم قابلیت‌های خوبی دارد.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/6/10ساعت 14:05 توسط پروین | تعداد بازديد :59 |

عناوين مطالب پربازدید
ایده تجاری درآمدزا
ایده های تجاری که میتواند شما را مولتی میلیاردر کند
ایده های تجاری برای میلیونر شدن